برنامه های پارک پردیس در هفته پژوهش و فناوری

برنامه های پارک پردیس در هفته پژوهش و فناوری

مهندس وب: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانش آموزی، تورهای فناوری در بخش دانشجویی و دانش آموزی، کارگاه های آموزشی و مشاوره های شغلی از برنامه های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش و فناوری است.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، برنامه های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش و فناوری اعلام گردید. این برنامه ها از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه در پارک فناوری پردیس برگزار می گردند.
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانش آموزی در پارک فناوری پردیس یکی از برنامه های پارک در هفته پژوهش و فناوری است. این نمایشگاه در ۷ حوزه شیمی و مواد نوترکیب، برق و الکترونیک، برنامه نویسی و هوش مصنوعی، مکانیک و ابزار دقیق، رباتیک، سلامت و درمان و صنایع نرم، خلاق و فرهنگی همچون گیم و انیمیشن، تولید محتوا و... راه اندازی.
اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانش آموزی روز چهارشنبه، ۲۹ آذرماه با حضور دانش آموزان در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، تورهای فناوری در بخش دانشجویی و دانش آموزی نیز در پارک فناوری پردیس انجام می شود. بازدید از موزه علوم، بازدید از موزه هوانوردی و آزمایش های علمی از برنامه های بازدید دانش آموزی است. آشنایی با زیست بوم فناوری و نوآوری، معرفی پارک فناوری پردیس، بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و بازدید از شرکت های عضو پارک نیز همچون برنامه های بازدید دانشجویی است.
برگزاری کارگاه تجاری سازی یافته های پژوهشی، کارگاه ایده یابی و خلاقیت، آشنایی با مدل کسب وکار و راه های صیانت از تکنولوژی های جدید، از کارگاه هایی است که در هفته پژوهش و فناوری در پارک فناوری پردیس انجام می شود. مشاوره های عمومی و تخصصی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها نیز در این هفته برگزار می گردد.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اختتامیه طرح توانمندسازی صدف ویژه ناحیه نوآوری پردیس، اختتامیه بوت کمپ تخصصی مکانیک و رونمایی از کتاب های تولید شده در انتشارات پارک فناوری پردیس از دیگر برنامه های هفته پژوهش و فناوری پارک فناوری پردیس خواهد بود.
منبع:

1402/09/18
11:40:31
0.0 / 5
285
تگهای خبر: آموزش , تكنولوژی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مهندس وب
مهندس وب web engineers