صدای پای هوش مصنوعی مولد به گوش می رسد

دنیا در انتظار جهش بزرگ بعدی اپل

دنیا در انتظار جهش بزرگ بعدی اپل

مهندس وب: تیم کوک(Tim Cook) مدیر عامل اپل، از تحولات هیجان انگیزی آگاهی داده است. این غول فناوری درحال بررسی هوش مصنوعی مولد با قابلیت های جدید پیش بینی شده در اواخر سال جاری است.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، در یک افشاگری جدید، مدیر عامل اپل به یک توسعه هیجان انگیز و بالقوه تحول آفرین برای این غول فناوری اشاره نموده است. کوک گفت: اپل درحال جستجو در عرصه هوش مصنوعی مولد است و می خواهد خاصیت های جدید قابل توجهی را در اواخر سال جاری معرفی نماید. در صورتیکه کوک جزییات خاصی را در مورد این توانایی های هوش مصنوعی فاش نکرده، این بیانیه حس هیجان و انتظار را در میان علاقه مندان اپل و جامعه گسترده تر فناوری برانگیخته است.
به نقل از آی ای، هوش مصنوعی مولد در سالهای اخیر با کاربردهای مختلف از تولید زبان طبیعی تا تولید محتوا و ترکیب تصویر، نقطه اصلی نوآوری های فناورانه بوده است. ورود اپل به این حوزه نشان دهنده یک حرکت راهبردی جهت استفاده از قدرت هوش مصنوعی به روش های جدید است که بطور بالقوه موجب افزایش تجربیات کاربر در فضای محصولات و خدمات آن می شود.
در صورتیکه قابلیت های هوش مصنوعی مولد اپل به عنوان یک راز محفوظ باقی مانده است، سابقه نوآوری این شرکت نشان میدهد که این توانایی ها در آینده می توانند تأثیر قابل توجهی بر چشم انداز فناوری داشته باشند.
از آنجا که اپل همچنان مرزهای نوآوری فناوری را جابه جا می کند، رونمایی از قابلیت های مولد هوش مصنوعی نوید یک لحظه تعیین کننده برای این شرکت است.
فرقی نمی کند شامل پیشرفت هایی در دستیاران مجازی، ابزارهای خلاقانه یا سایر اپلیکیشن ها باشد یا سرمایه گذاری اپل در حوزه هوش مصنوعی مولد.
این شرکت آماده است تا آینده تعامل انسان و کامپیوتر را شکل دهد و افق های جدیدی را در صنعت فناوری بگشاید. شمارش معکوس برای رونمایی بزرگ شروع شده است و دنیای فناوری مشتاقانه منتظر جهش بعدی اپل است.
منبع:

1402/11/18
08:06:36
0.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers