آزمایش دو قابلیت جدید در توییتر

آزمایش دو قابلیت جدید در توییتر

مهندس وب: توییتر درحال آزمایش امکان مشاهده تمام صفحه تصاویر و ویدئوها در این پلت فرم شبکه اجتماعی است.



به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، توییتر یک شبکه اجتماعی است که به میزان فزاینده ای بصری شده و به همین تناسب به رسانه کاربر فضای بیشتری می دهد. این شرکت تست تایم لاین لبه به لبه را در iOS آغاز نموده که امکان مشاهده تمام صفحه تصاویر و ویدئوها را فراهم می آورد. کاربران دیگر نیاز ندارند برای مشاهده عکس بصورت تمام صفحه روی آن ضربه بزنند.

توییتر اعلام نکرد این توانایی چه زمانی از مرحله آزمایشی خارج می شود اما قول داد این آزمایش را ادامه دهد. هدف این تست ایجاد تمرکز بیشتر روی محتواست برای اینکه کاربران بیشتری در توییتر به اشتراک گذاری رسانه می پردازند و ممکنست مشوق قویتری برای ارسال محتوا از طرف کاربران در این پلت فرم باشد.



دومین تستی که توییتر آغاز نموده است ممکنست برای افرادی که هدف آزار آنلاین قرار می گیرند، مفید باشد. در این تست کاربران توییتر امکان پیدا می کنند هواداران خودرا بدون اینکه متوجه شوند، بلاک کنند. این هواداران بدون اینکه متوجه شوند و موجب آزار و تهدید شود، از فید کاربر ناپدید می شوند.

این شبکه اجتماعی اعلام نکرده است چه زمانی این توانایی را عرضه خواهدنمود. این توانایی به همراه چندین پروژه مربوط به حریم خصوصی و مقابله با آزار آنلاین شامل تست Safety Mode و آرشیو اتوماتیک توییتها فرا می رسد. ممکنست زمان چندان زیادی نبرد تا کنترل سخت گیرانه هوادار برای طیف گسترده ای از مخاطبان قابل دسترس شود.

بر اساس گزارش انگجت، این توانایی در مقابله با آزار آنلاین می تواند موثر باشد. تا حالا کاربران توییتر بطور معمول حسابهای متخلف را گزارش می کردند تا توییتر در این زمینه اقدام نمایند یا آنها را مسدود می کردند و با ریسک تلافی مواجه می شدند. اگر کاربری حساب عمومی داشته باشد، قابلیت جدید ممکنست نتواند از دسترسی باردیگر هوادار مسدود شده جلوگیری نکند اما احتمال رویارویی شدید را می کاهد.





منبع:

1400/06/17
23:40:41
0.0 / 5
1206
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers