عذرخواهی مدیرعامل سامسونگ برای اپلیکیشن جنجالی گوشی گلکسی

عذرخواهی مدیرعامل سامسونگ برای اپلیکیشن جنجالی گوشی گلکسی

مهندس وب: جی اچ هان، مدیرعامل سامسونگ به سبب جنجال پیرامون یک اپلیکیشن از پیش نصب شده که روی عملکرد سری گلکسی اس 22 تاثیر گذاشته است، در مقابل سهامداران این شرکت عذرخواهی نمود.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، مدیرعامل سامسونگ از جنجال پیش آمده پیرامون عملکرد تلفن هوشمند گلکسی اس ۲۲ که تحت تاثیر یک اپلیکیشن از پیش نصب شده محدود شد، معذرت خواست.

در جریان نشست سالانه سهامداران این غول فناوری کره جنوبی، جی اچ هان، مدیر بخش "تجربه دستگاه سامسونگ" اعلام نمود این شرکت در درک نگرانیهای مشتری درباب این مسئله اهمال نموده است و برای عذرخواهی تعظیم کرد.

شکایتهای مصرف کنندگان اوایل ماه جاری به اوج رسید. در این شکایتها به اپلیکیشن GOS در گلکسی اس ۲۲ اشاره شده بود که عملکرد اپلیکیشنهای گوناگون در این گوشی را محدود کرده است. سامسونگ مدعی شده بود این اپلیکیشن تنها عملکرد اپلیکیشنهای بازی را محدود می کند و برای ایمنی نصب شده است اما هفته گذشته یک بروزرسانی نرم افزاری منتشر نمود که به مشتریان گزینه ای برای اولویت دادن عملکرد داد. با توجه به این بروزرسانی نرم افزاری، کاربران سامسونگ می گویند باید حق انتخاب برای حذف این اپلیکیشن را داشته باشند.

کمیسیون تجارت منصفانه کره جنوبی تحقیقاتی را درباره این مسئله گشود تا معلوم شود آیا سامسونگ با دادن وعده های اغراق آمیز درباب توانمندیهای گلکسی اس ۲۲، قوانین تبلیغات و برچسب زنی را نقض کرده است.

مدیرعامل سامسونگ در نشست سهامداران از اپلیکیشن GOS دفاع و اعلام نمود این اپلیکیشن برای بهینه کردن عملکرد تلفنهای هوشمند طراحی شده است و تنها عملکرد CPU و GPU را در تلفنهای هوشمند به حدی محدود می کند که روی عملکرد اپلیکیشنهای بازی تاثیر نمی گذارند.

بر اساس گزارش وب سایت زدنت، وی اظهار داشت: این شرکت نرم افزار اخیرش را عرضه نمود تا منعکس کننده تقاضای مشتریان برای عملکرد بهبود یافته باشد و چنین مسائلی دیگر تکرار نخواهند شد.

منبع:

1400/12/28
14:40:49
0.0 / 5
833
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , بازی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers