دلخوش:

چرا در این شرایط برخی دستگاهها نرخها را افزایش می دهند؟

چرا در این شرایط برخی دستگاهها نرخها را افزایش می دهند؟

به گزارش مهندس وب، عضو هیات رئیسه کمیسیون تدوین بخشنامه داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جوانان و مردم در طول انقلاب صف خودشان را همیشه از دشمنان جدا کرده اند و همراه خانواده شهدا و مردم هستند و امروز هم پای انقلاب خواهند ایستاد.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، سیدکاظم دلخوش در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط فعلی مملکت، شرایط بسیار حساسی است که همه ما مردم ایران که در طول انقلاب بیش از ۳۵۰ هزار شهید تقدیم این نظام و انقلاب کردیم باید حساسیت این زمان را حفاظت و حراست نماییم.
وی در سفارش ای به کسانی که این روزها وارد صحنه ها می شوند، اظهار داشت: ما صفمان را از صف دشمنان نظام و خون شهدا باید جدا نماییم، چونکه دنیای استعمار و استکبار و آنهایی که بی محابا مردم خودشان را به کشتن می دهند امروز داعیه دار صیانت از نظام و انقلاب شده اند. همین طور در وضعیت فعلی باید دستگاه های مختلف و آنهایی که در نظام جمهوری اسلامی کار می کنند، توجه داشته باشند که بی توجهی به حقوق ملت آنهایی که مشکل اقتصادی دارند در وضعیت فعلی خیانت به مملکت است.
نماینده مردم صومعه در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم ما از نظر اقتصادی گرفتار مشکل هستند و باید امروز توجه ویژه به مشکلات آحاد مردم داشته باشیم. در چنین شرایطی متاسفانه برخی از دستگاهها با افزایش نرخها و فشار اقتصادی به مردم مشکلات کشور و جامعه را اضافه می کنند. اگر کسی در چنین شرایط و مشکلات اقتصادی فشار بر مردم را افزایش دهد، او هم در صف خیانتکاران نظام است.
دلخوش تصریح کرد: بطورمثال آقای وزیر مخابرات چرا در چنین شرایطی حق اشتراک مخابرات را از ۱۳۰۰ تومان ۱۷ هزار و ۷۰۰ تومان کرده اید؟ آقای وزیر جهاد کشاورزی دقت کن برای چه نمی توانی قیمت کالاهای ضروری مردم را کنترل کنید؟ آیا این خدمت به مردم است؟ ارزاق عمومی مردم روز به روز گران تر می شود و مردم در فشار اقتصادی هستند. آقای وزیر نیرو، آبی که کشاورز برای هر هکتار استفاده می کرد یک میلیون تومان دریافت می کردید امسال چرا بابت هر هکتار آب کشاورزی سه میلیون تومان از کشاورز گرفته اید؟
وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: اگر می خواهید ارزاق عمومی ارزان به دست مردم برسد حق ندارید هزینه کشاورز را بالا ببرید. خواهش می کنم وزارتخانه های مختلف دقت کنند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون تدوین بخشنامه داخلی مجلس تصریح کرد: بحث رتبه بندی، اخراج پرستاران، حقوق بازنشستگان، کارکنان فصل یک راهداری که فهرست آنرا داده ام امضا کنید، چند ماه هست که حقوق دریافت نکرده اند. چرا وزارت نیرو ۴ ماه است در وضعیت سخت فعلی به کارکنان خود حقوق نداده است؟ آقای وزیر مگر در این شرایط خودتان می توانید با نگرفتن حقوق زندگی تان را بچرخانید؟ آیا اینها آب به آسیاب دشمن ریختن نیست؟
دلخوش اظهار داشت: تقاضا دارم بحث طرح مهرآفرین که یک دفعه عنوان شد، بار دوم موضوع آزمون عنوان شد یعنی چه؟ یعنی دستگاه های اجرائی یا خودشان را جای مردم نمی دانند یا شرایط را درک نمی کنند.
وی با اشاره به آیه ای از قرآن بیان کرد: کسانی که جامعه را با اعمال و افعال خود تحریک می کنند بدانند که «مردم را به غیر از زبان های خودتان بخوانید.»
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در آخر اظهار داشت: اعتقاد دارم که جوانان و مردم ما اساسا در طول انقلاب صف خودشان را همیشه از دشمنان جدا کرده اند و همراه خانواده شهدا و مردم هستند و امروز هم پای انقلاب خواهند ایستاد.
منبع:

1401/07/11
11:02:41
0.0 / 5
493
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مهندس وب
مهندس وب web engineers