ایردراپ اپل در چین محدود شد

ایردراپ اپل در چین محدود شد

مهندس وب: تازه ترین بروزرسانی iOS اپل در چین، تغییراتی داشته که در بروزرسانی منتشر شده برای مناطق دیگر وجود نداشته است.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، با بروزرسانی iOS اپل در چین، مدت زمانی که کاربر می تواند فایل ها را بوسیله ایردراپ، از یک دستگاه دیگر iOS دریافت کند را به ۱۰ دقیقه محدود کرده است. ایردراپ، سیستم ارتباط بی سیم برای انتقال فایل ها بین دستگاه های iOS است.

کنشگران و معترضان در چین از ایردراپ برای دور زدن سانسور اینترنت در این کشور بهره برده اند. این شیوه در زمان اعتراضات هنگ کنگ برای اشتراک گذاری تصاویر مربوط به اعتراضات استفاده شده بود. برای اولین بار نیست که اپل قابلیت یا در این مورد، محدودیتی را عرضه می کند تا مطمئن شود به مقررات چین پایبند می ماند. این شرکت بتازگی به تولیدکنندگان تایوانی اعلام نموده است مطمئن شوند قطعاتی که به سرزمین اصلی چین ارسال می شوند، برچسب "ساخت تایوان" نداشته باشند و باید برچسب آنها "تایوان چینی" یا "تایوان، چین" باشد.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، اپل به بلومبرگ اعلام نمود محدودیت ایردراپ، منحصر به چین نخواهد ماند و این شرکت می خواهد محدودیت جدید را سال آینده برای همه کاربران در جهان عرضه نماید تا مانع اشتراک گذاری ناخواسته فایل شود.
1401/08/22
08:30:34
0.0 / 5
583
تگهای خبر: اپل , اینترنت , دستگاه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مهندس وب
مهندس وب web engineers